Skok adrenaliny gwarantowany! ?>

rowery górskie

Za oknem coraz przyjemniejsze temperatury, a to oznacza, że czas już najwyższy, by zacząć regularnie korzystać ze świeżego powietrza. Już bez obawy o to, że takie bliskie spotkania z naturą skończą się dla nas dwutygodniowym zamknięciem w czterech ścianach z powodu zapalenia gardła. Sportowcy mogą zatem pożegnać hale i inne zamknięte pomieszczenia, na które skazani byli w okresie zimowym, i cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. Docenią to zwłaszcza miłośnicy rowerów. Te przestrzeni potrzebują przecież szczególnie...
Rozruszać zastałe zimą kości pozwoli nam każdy z ich wielu rodzajów, choć oczywiście najlepiej wybrać ten, któremu najbliżej do stylu i celów naszych zmagań. Tak oto dla rowerzystów, którzy korzystają ze zróżnicowanych tras, najbardziej odpowiednie będą rowery crossowe. W miarę jednak z podnoszeniem sobie rowerowej poprzeczki i częstszym wybieraniem tras bardziej wymagających albo wręcz położonych w górach dobrze będzie przesiąść się na rowery górskie, czyli inaczej rowery mtb.
Te ostatnie - oczywiście mamy na myśli tylko te wyprodukowane przez uznanych i pewnych producentów - zagwarantują nam najwyższą jakość nawet w najtrudniejszym terenie. Skok adrenaliny gwarantowany. Ale pamiętajmy przy tym, że najbardziej zaawansowany sprzęt nie jest w stanie zastąpić... zdrowego rozsądku. Bez niego ani rusz! Zarówno na ścieżce rowerowej w podmiejskim parku, jak i na trudnej technicznie górskiej trasie.

Tags:   rowery górskie