Kellys clea zawsze niezawodny?>

Wiosna to czas, kiedy wszyscy, a przynajmniej większość z nas, siada na rowery i zaczyna swoje przejażdżki. W tym celu potrzebujemy niezawodnego sprzętu.

Wpadnie ci w oko

W kwestii rowerów przeznaczonych specjalnie dla kobiet od pewnego czasu dużym powodzeniem w sklepie Zico-Bike cieszą się modele Kellys clea 70, które mają lekkie ramy, wyposażone są w dobre koła i są jednymi z najbardziej uniwersalnych. Sprawdzają się one niemal w każdych warunkach i z pewnością ten rodzaj wpadnie w oko każdej miłośniczce jednośladów, ponieważ jego wygląd również wzbudza zainteresowanie i podziw. 

Rower na długie lata

Wspomniana rama aluminiowa gwarantuje mniejsze wibracje podczas jazdy i to nawet na dłuższych dystansach. Z kolei wąskie opony zapewniają niskie toczenia na asfalcie. Marka kellys na świecie znane jest już od ponad dwudziestu lat, ich produkty są zawsze szczegółowo badane i testowane, dzięki czemu możemy mieć pewność wysokiej jakości oraz solidności wykonania. Z pewnością będzie to rower, który posłuży przez długie lata i na wiele nawet wymagających podróży.

Niezawodny sprzęt musi też kosztować, ale nie bójmy się tej inwestycji, ponieważ to od niej zależy nasza aktywność, a co za tym idzie również zdrowie.

Tags: