Rower Kellys Viper 50 - lekki i wygodny jednoślad dla każdego?>

Marka Kellys to słowacki producent rowerów, który montuje te wysokiej jakości jednoślady w dawnych fabrykach Skody. Marka powstała w 1991 roku i od tego czasu z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności.

Kellys Viper 50 - fantastyczny rower MTB

Rower został zbudowany na lekkiej, aluminiowej ramie, której geometria nadaje sportowy charakter. Dzięki dość dużym, 26 calowym kołom wzmocnionym stalowymi obręczami jazda jednośladem jest bardzo wygodna i komfortowa. Ponadto za bezpieczeństwo rowerzysty odpowiadają również niezawodne, hydrauliczne hamulce tarczowe Promax Solve.

Kellys Viper 50 - idealny jednoślad w każdy teren

Rower doskonale nadaje się zarówno do jeżdżenia po mieście, jak i na wycieczki za miasto w nieco cięższym terenie. Za doskonałe prowadzenie i wygodną zajdę odpowiedzialne są dość szerokie opony z agresywnym bieżnikiem. Ponadto 24-biegowy napęd Shimano umożliwi zróżnicowaną jazdę oraz szybką i płynną zmianę biegów w trakcie jazdy, natomiast komfort przejażdżki poprawia amortyzator SR Suntour XCT o skoku 100 mm. Rower dostępny jest z wygodnym siodłem KLS DriveLine, prostą, stalową i lekką kierownicą oraz w ciekawym, limonkowym kolorze, który wyróżni rowerzystę z tłumu.

Tags: