Super zabawa ze stołem do cymbergaja?>

Cymbergaj to zabawa znana od lat, można w nią się bawić pojedynczo, w dwie lub więcej osób, a jej zasady są bardzo proste. Rozgrywane mecze powodują, że mile spędzimy czas w towarzystwie rodziny lub bliskich sobie znajomych.

CZYM SĄ CYMBERGAJE?


To zabawa polegająca na przemieszczaniu na płaskiej powierzchni monet ułożonych w trójkąt.
Gra w cymbergaja to inaczej gra zręcznościowa, która doskonale sprawdza się podczas różnego rodzaju imprez. W okresie letnim na promenadach i w barach spotyka się specjalne stoły z kilkoma otworami, przez które jest dmuchane powietrze. Krążek, który znajduje się na blacie należy popychać przy pomocy specjalnego grzybka.
Ten rodzaj zabawy to inaczej air hockey, ale też zasady tej gry polegają na regułach gry cymbergaj. 

Gra daje dużą dawkę adrenaliny, bowiem krążek lata z dużą szybkością a wszystko polega na trafieniu krążkiem w bramkę przeciwnika. Ta sportowa rywalizacja powoduje, że zabawa jest przednia i daje dużo przyjemnej rozrywki.

DUŻY I MAŁY CYMBERGAJ


Stoły do cymbergaja (zobacz rodzaje) mogą być w mniejszych gabarytach lub tak duże jak stoły do bilarda. Czasami, dla relaksu pracowników, stoły te są wyposażeniem niektórych biur. Rozegrany mecz w cymbergaja może znacznie zrelaksować i to bez względu na to, czy rozegrany jest na małym czy dużym stole. 
Stoły w wersji największej są kolorowe i wydają również efekty dźwiękowe. Gra w tego rodzaju cymbergaja to także przyjemna rozrywka dla rodzica i jego dziecka.

Tags: